İSTANDDER’den Tanıtım ve Dayanışma Gecesi

İSTANDDER’den Tanıtım ve Dayanışma Gecesi

HABER TARİHİ: 25 Nisan 2019
131 Kişi okudu

Yaklaşık 2 ay önce kurulan İstanbul Anadolu Yakası Düğün Davet İşletmecileri Derneği (İSTANDDER) Sultanbeyli’de üyeleriyle tanıtım ve dayanışma gecesi düzenledi.

İSTANDDER, birlik beraberliğin sağlanması, sivil toplum faaliyetlerinin etkinleştirilmesi ve geliştirilmesini sağlamak bu konuda çalışmalar yapmak ve çalışmalar yapan kişi ve kuruluşlara destek vermek, düğün ve davet mekânlarında üstün kalite standartlarında yetiştirilmiş tecrübeli personel ile hizmet kalitesini arttırmak ve gelişen teknolojik imkânları kullanarak günümüz şartlarına uygun hale getirmek için çalışmalar yapıyor.

Tanıtım Gecesinde Birlik ve Beraberlik Mesajı Verildi

Sultanbeyli’de bir düğün salonunda gerçekleştirilen tanıtım ve dayanışma gecesine yoğun katılım oldu. Çeşitli firmalarında hizmet verdiği alanlarını tanıttığı gecede Vitrin Gazetesi’ne konuşan İSTANDDER Başkanı İsmail Karasakal, derneklerinin birlik ve dayanışmanın sağlanması amacıyla ile kurulduğunu söyledi. Düğün davet ve benzeri toplantı mekânlarının umuma açık iş yeri ve özellik arz eden bina kavramından çıkarılması ile ilgili kamu kurum ve kuruluşlarıyla çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Karasakal, sektörlerinde var olan sorunları hep birlikte masaya yatırdıklarını kaydetti.

Katılımcılara yemek ikramında bulunulan gecede yeni üye kayıtları da alındı. Program çektrilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Y. Özgür Bülbül / Vitrin GazetesiÜYE GİRİŞİGoogle Analytics Kodunu buraya koyun